Enis Bytyqi shumë shpejtë sjell projektin e ri

By

Këngëtari Enis Bytyqi ka paralajmëruar se do të sjellë një projekt të ri muzikor.

Kënga titullohet “Nashta”, dhe do të publikohet me datë 16 korrik në platformën Youtube. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm