Eni Koçi rrëfen të vërtetën e relacionit me Noizyn (VIDEO)

By

Këngëtarja Eni Koçi ishte sonte protagoniste në emisionin Prive.

Ajo rrëfeu mbi planet e saj në karrierë, projektet dhe distancën mes Shqipërisë dhe Anglisë ku ajo studion.

Por, Eni nuk i shpëtoi as pyetjeve mbi relacionin me reperin Noizy me të cilin numëron dy super bashkëpunime.

A ka pasur lidhje mes dy artistëve siç edhe u komentua gjatë në media?!

Ja çfarë thotë vetë këngëtarja.

Artikuj të ngjashëm