Eni Koçi publikon këngën e re (VIDEO)

By

U fol për ditë të tëra për publikimin e klipit të saj të ri, dhe tani mund ta shihni.

Këngëtarja Eni Koçi paralajmëroi projektin e ri përmes rrjeteve sociale, ku u shfaq tejet atraktive.

Këto pamje tani janë edhe në klipin e saj të këngës “Hold Up”, të cilën e ka realizuar në bashkëpunim me reperin Blake. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm