Eni Koçi befason me veshjen transparente

By

Këngëtarja Eni Koçi duket se së fundmi ka nisur të eksperimentojë jo pak në stil.

Përshtatja me trendet e reja të veshjes normalisht se është reflektuar edhe me ekspozim pak të tepërt që ngjall habi mes fansave.

Në imazhin e fundit të realizuar me set profesional, këngëtarja është shfaqur e veshur me një fund ngjyrë hiri teksa në pjesën e sipërme materiali i tejdukshëm shfaqtë plotësisht transparente pjesën e barkut dhe gjoksit.

Enit i shihen qartë reçipetat që janë të kombinuara në ngjyrë me setrën e veshur mbi bluzën transparente.

Fotoja ka lënë pa fjalë ndjekësit e këngëtares në rrjete sociale që e kanë komplimentuar për dukjen. /prive.al/

Artikuj të ngjashëm