Engjëllusha Salihu zbulon datën e lansimit të duetit me Afrim Muqiqin

By

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi u bënë bashkë për një bashkëpunim.

Projekti është realizuar edhe me videoklip i cili shënon edhe rikthimin e Muqiqit pas më shumë se 8 viteve pa videoklipe.

Në një postim në llogarinë e saj në Instagram, Engjëllusha zbulon edhe datën e publikimit të këtij projekti.

Bashkëpunimi i dyshes i titulluar “Po ta boj hallall” do të lansohet gjatë ditës së nesërme, e Shtunë.

Artikuj të ngjashëm