Engjëllusha Salihu e ka gjetur ‘ilaçin’ për ato ditët kur flokët thjesht nuk ju binden

By

Kjo vlen për të gjitha ata persona me flokë të gjatë, që të paktën një herë kanë pasur një ditë, kur flokët tuaja thjesht kanë refuzuar të bashkëpunojnë me ju.

Dhe nuk është asgjë shqetësuese, sepse një skenar i tillë i ndodhi edhe Engjëllushës.

Në një postim në llogarinë e saj ajo shkruan se problemin e flokëve të pabindur e zgjidhin gërshetat, nën një foto ku ajo shihet me flokët e mbledhur në gërsheta.

 

View this post on Instagram

 

A post shared by ENGJËLLUSHA SALIHU OFFICIAL (@engjellushasalihu)

Prive, ju sjell edhe disa modele gërshetash që mund t’i bëni edhe në ditët kur flokët tuaj duken bukur.

Klikoni linkun e mëposhtëm. /Prive.al

Modele gërshetash për flokë që mund t’i bëni pa ndihmën e askujt

Artikuj të ngjashëm