Engjëllusha publikon një moment qesharak gjatë xhirimeve me Afrimin

By

Engjëllusha Salihu dhe Afrim Muqiqi kanë publikuar projektin e tyre të përbashkët i cili është njëherësh i pari pas shumë vitesh me videoklip nga Muqiqi.

Pa dyshim që xhirimet për një videoklip janë të lodhshme mirëpo aty nuk mungojnë as shakatë.

Vetë Engjellusha ndau në llogarinë e saj në Instagram, një moment nga xhirimet e videoklipit që nxiti shumë të qeshura.

Ndiqni me poshtë. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm