Enca zbulon progresin e saj post-operim

By

Para pak muajsh, Enca zbuloi se arsyeja pse ajo u step nga rrjetet sociale, ishte si shkak i një operacioni në këmbën e saj.

Për jave të tëra më pas ajo vazhdoi të pozonte për Instagram me këmbën e saj në allçi.

Tani që ajo është liruar nga gipsi i saj, me anë të disa postimeve në Instagram, zbuloi edhe progresin e shërimit tani pas nëntë javësh.

Në postimin që ajo ndau mund të shihet vetëm shenja e prerjes dhe qepjes, por këngëtarja duket në formë të mirë, dhe gati për të vazhduar me aktivitetet e saj muzikore. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm