Enca uron ndryshe Krishtlindjet (VIDEO)

By

Në mesin e shumë të famshmëve që uruan Krishtlindjet, padyshim se është edhe Enca.

Këngëtarja postoi një video të saj në Instagram me anë të cilës uroi festën.

“Gezuar Krishtlindjet te gjithe miqve, familjes, bashkepuntoreve dhe gjithe atyre qe me ndjekin dhe suportojne 😍 Ju dua shuuume”, ka shkruar ajo.

Këngëtarja këtë vit ka qenë shumë e përfolur për paraqitjet e saj nëpër klipe por mbi të gjitha ka qenë aktive me këngë të reja dhe me koncerte të shumta./Prive.al

https://www.instagram.com/p/BrzyiaAgWbB/

Artikuj të ngjashëm