Enca thërret vetë fansat në telefon (VIDEO)

By

Disa ide novative të padëgjuara më parë ndër fytyrat publike të estradës shqiptare, po i vë në përdorim Enca.

Ajo mbrëmë ka realizuar një bisedë në kohë reale me fansat e saj të cilët kanë pasur mundësinë që ta pyesin atë për çfarëdo që iu intereson.

Përveç kësaj, Enca ka kontaktuar vetë në telefon një prej fanseve të saj që rastisi të jetë Selina nga Mynihu. Gjatë bisedës, Selina dukej mjaft e emocionuar dhe normalisht e befasuar nga kjo thirrje e papritur telefonike.

Këngëtarja ka premtuar se së shpejti, do thërrasë edhe fansa të tjerë në këtë mënyrë teksa idea është pëlqyer shumë nga adhuruesit e saj. /Prive.al/

http://

First time I ever called a fan and did an online stream! Thank you to the thousands of fans who joined it ❤️ Today I called Selina from Munich and soon im gonna call another one of you… I will let you know about everything soon … #encatics ⭐️

Posted by Enca on Saturday, 19 December 2015

Artikuj të ngjashëm