Enca sqaron mosmarrëveshjet me Noizyn! Pse u prishën e çfarë ndodhi mes tyre? (VIDEO)

By

Sonte në Nd’rrimin e Natës, këngëtarja e njohur shqiptare Enca Haxhia, ka folur për mosmarrëveshjet e saj me reperin Noizy nga OTR.

Noizy e quajti lopë, Enca Haxhia i përgjigjet! (FOTO)

Dyshja që dikur i përkisnin një grupi e madje edhe kanë realizuar bashkë duetet më të suksesshme të karrierës së tyre, tashmë nuk flasin dhe madje edhe janë ofenduar me njëri tjetrin në rrejte sociale, duke i vënë njëri tjetrit epitete kafshësh.

Në NIN këtë mbrëmje, me Alaudin Hamitin Enca ka dhënë disa nga sqarimet e saj se pse nuk flet me Noizyn.

Më poshtë ndiqeni emisionin të plotë, ku Enca flet për raportin e saj me reperin që dikur e kishte nga bashkëpunëtorët më të afërt!

Artikuj të ngjashëm