Enca publikon një fotografi thuajse e zhveshur, gati të shpërthejë (FOTO)

By

Nuk është e pazakontë që këngëtarja shqiptare Enca Haxhia të paraqitet pothuajse e zhveshur në imazhe.

Krenare me trupin e  format e saj të bëshme, ajo i shfaqë shpesh në instagram ku ka hiç më pak se mbi një milion ndjekës.

Në pasditen e djeshme ajo ka publikuar një fotografi ku duket se është gati të shpërthejë nga madhësia e gjoksit të saj.

Ajo e thotë qartë se ndjehet mirë me trupin e  vet, pavarësisht kritikave që i janë bërë për kilogramët.

“Jo madhësi zero dhe ende seksi”, ka shkruar Enca. /Prive.al

Image

Artikuj të ngjashëm