Enca publikoi projektin e ri “Jealous”, por kësaj here me një dedikim të veçantë

By

Këngëtarja Enca Haxhia, muaj më parë solli një këngë tejet ritmike me këngëtarin e muzikës tallava Muharrem Ahmetin.

Kënga e dyshes së famshme u pëlqye nga publiku ndërsa tani këngëtarja sapo publikoi një tjetër këngë, e cila është solo.

Këtë këngë e ka publikuar me një dedikim ku thotë, “Për të gjithë ish-at e juaj dhe atyre që ju urrejnë.”

Për  vijën muzikore dhe tekstin u kujdes vetë Enca ndërsa për produksionin e videoklipit u kujdes MAX.

Më poshtë mund të ndiëqni këngën bashkë me videoklip. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm