Enca, gati të përmbyll një kaptinë të rëndësishme!

By

Është një ndër këngëtaret më të suksesshme të momentit. Si rrjedhojë, Enca është ndër më të kërkuarat në koncerte me plot data gjithandej ku flitet shqip dhe diasporë.

Por duket se kjo nuk ka qenë në asnjë moment pengesë për këngëtaren e cila paralelisht, ka vazhduar studimet.

Në to, ajo është pranë momentit të shumëpritur të diplomimit. Këtë ajo e ka treguar në Snapchat ku është shprehur: ‘Mezi pres të diplomoj. Universiteti i kryer’.

Me një tjetër cak të arrirë, nuk dihet nëse Enca mendon t’i vazhdoj menjëherë studimet në nivele të tjera. Deri atëherë, foton si absolvente e presim!! /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm