Enca nuk e fsheh aspak: E ndez dhe e publikon në rrjete sociale (FOTO)

By

Këngëtarja ekspresive Enca Haxhia, po vazhdon të befasojë me postimet e saja në rrjete sociale.

Edhe pse e re në moshë ajo nuk ka rezistuar dot për të dalë pak nga të qenurit ‘vajza e mirë’.

Autorja e hitit ‘Bow down’ ka postuar një fotografi ku shihet duke mbajtur në gojë një ‘cigare’ me kanabis.

Shumicën e rasteve postimet e Encës edhe mund të kenë prapavijë që ngjall debat pa pasur gjë kështu si rrjedhojë pak janë gjasat që këngëtarja të ketë konsumuar vetë këtë lëndë e cila në kohën që po jetojmë nuk është se cilësohet si diçka tragjike. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm