Enca nis vitin me një ndryshim në pamje (FOTO)

By

Viti 2021 për Encën ka nisur me një ndryshim.

Këngëtarja shqiptare ka vendosur që pak ditë pasi kemi hyrë në vitin e ri, të ndryshojë ngjyrën e flokëve.

Ajo u bë zeshkane dhe këtë e dëshmoi me fotografi në Instagram.

Enca tha se flokët janë të saj orgjinale.

Ndryshe, këngëtarja ka paralajmëruar disa projekte muzikore të cilat do të publikohen shumë shpejtë./Prive.al

View this post on Instagram

A post shared by ENCA (@enca)

Artikuj të ngjashëm