Enca nis përgatitjet për ditëlindje, ky është vendi ku do të shkojë…

By

Më 19 tetor, Enca feston ditëlindjen.

Artistja ka nisur që tani përgatitjet dhe ka zgjedhur vendin ku do të shkojë.

Përmes një instastory, Enca tregoi se do të shkojë në Paris për ditëlindjen e 23-të.

Kujtojmë që Enca pritet ta publikojë së shpejti  duetin me Don Phenom për këngën ‘Kujt po i han’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm