ENCA NË KOSOVË PËR KËNGËN E RE!

By

Këngëtarja e hitit ‘A po t’pëlqen’ Enca Haxhia po qëndron sot në Prishtinë.

E kjo vizitë në Kosovë ka disa arsye. Një ishte koncerti i saj në Gjilan pastaj takimi me shoqën e ngushtë Era Istrefin, ndërsa sot ka takuar producentë nga Kosova për projektin e ri.

Haxhia po vëzhgon fillimisht punën e krijuesve nga Kosova e Shqipëria që më pas të vendos se kujt do ia besoj këngët e reja! Ajo pritet të na sjell dy projekte, një solo dhe një duet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm