Enca në duet me…? (VIDEO)

By

Hiç më larg se sot, Enca njoftoi përmes një postimi në rrjetet sociale, se s’do të ketë më balada nga ajo, të paktën tani për tani.

Këngëtarja ka vendosur që projekti i radhës të jetë shumë ritmik.

Siç merr vesh Prive, Enca do të vijë në një bashkëpunim të papritur.

Gjithçka do të kuptohet dhe do të publikohet jo më shumë se muajin e ardhshme.

Kliko videon e mëposhtme për të kuptuar më shumë detaje./Prive.al

Artikuj të ngjashëm