Enca me simptoma shtatzënie!

By

 

Me javë të tëra na bëri kurioz në lidhje me videoklipin e saj të ri të këngës “Dreq”
Tani vazhdon të na befasoi me deklaratat mjaft të lirshme të tipit të Encës.

E tillë ishte kjo në emisionin “Zonë e lire” ku këngëtarja teksa përshkruante emocionet e publikimit të videoklipit të ri, tregon edhe për gjendjen e saj nëpër te cilën kalon para publikimit të secilit videoklip të saj.

Ajo zbuloi një sekret të vogël rreth manifestimit të ndjenjave të saj.

“Kam emocione, të vjella dhe shumë siklet, më dukën si simptoma shtatëzënie” – shtoi Enca./PRIVE.AL

Artikuj të ngjashëm