ENCA ME SHUMË KONCERTE, AKOMA NUK PO PUNON PËR KËNGËN E RE

By

“Edhe njo” është projekti i fundit që Enca Haxhiaj ka publikuar. Pavarësisht se
shumë klipe po publikohen aktualisht Enca duket se nuk ia ka më frikën konkurencës.
Aktualisht këngëtarja është e angazhuar vetëm në koncerte dhe nuk është duke punuar për projekte të reja.
Bashkëpunimi me Mozzik i publikuar në dhjetor i ka sjellur mbi 6 milionë klikime
teksa mban primatin për hitin e 2014-tës me rreh 13 milionë shikime në “A po t’pëlqen”./Prive.al

Artikuj të ngjashëm