Enca me një porosi interesante për vajzat: Mos harxhoni vitet më të bukura të gjoksit!

By

Enca gjithmonë ka folur zëshëm për vajzat dhe mënyrën se si ato duhet respektuar veten.

Ajo jo gjithmonë është shprehur më fjalitë më intelektuale, po mesazhet që ajo kishte në mëndje gjithnjë i ka shprehur më një zhargon tjetër.

Edhe postimi i saj i fundit në Instastory e dëshmon këtë ku shkruan, “Vajza mos harxhoni vitet më të bukura të gjoksit me djem që nuk ja vlejnë.”

Enca deshi që të ndjekëset e saj të përçojë mesazhin që të mos humbin vitet më të bukura të rinisë në lidhje romantike që nuk ju përmbushin.

Ndryshe, Enca ka paralajmëruar se këtë të premten do të lansoj projektin e ri ‘Jealous’. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm