Enca: Kolegët dikur nuk ma hapnin telefonin e sot më shkruajnë çdo ditë (Video)

By

Sot është një ndër emrat më të kërkuar të skenës shqiptare. Që nga hiti ‘A po t’pëlqen’ Enca u shndërrua në idol të shumëkujt.

Por jo gjithmonë kishte këtë dashamirësi nga kolegët. Në intervistë për emisionin Prive, Ruensa ka treguar se raporti mes saj dhe kolegëvë ka ndryshuara nga periudha kur nuk kishte emrin që posedon sot.

“Kur unë isha artiste e re në ngjitje, ka pasur artistë e kolegë që sot më shkruajnë çdo ditë atëherë as nuk më ngrihnin telefonin”

Këto janë fjalët e Encës për Prive, por që përpos kësaj ajo ka treguar se nuk ka paguar komedianin gjerman për promovim të këngës e ndërsa shumë shpejt do të sjell ‘Call me Goddess’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm