Enca ka ndarë mendjen se si do t’i kategorizoj njerëzit

By

Para tre ditësh, Enca festoi ditëlindjen dhe këngëtarja mbushi plot 24 vjet.

View this post on Instagram

Live Everyday Like its Your Birthday 💓 24 🎂! @fashionnova @fashionnovacurve #ad

A post shared by ENCA (@enca) on

Urime të shumta përfunduan në adresën e saj, nga familjarë, miq, kolegë e ndjekës.

Ajo ndau pak kohë sot, për të falënderuar të gjithë që morën kohën t’i urojnë asaj diëlindjen dhe që kjo ditë të ishte e veçantë.

“Faleminderit të gjithëve për urime e ditëlindjes. Në dit të tilla kujtohemi se sa shumë njerëz na duan dhe kujtojnë. Ju dua cum.” – shkroi ajo në një postim në Instastory.

Ky shkrim pastaj u pasua edhe me një tjetër ku shkruan, “ Unë totalisht do kategorizoj njerëzit sipas urimeve të ditëlindjeve që më bënë.” – natyrisht kjo kishte natyrë humori! /Prive.al

Artikuj të ngjashëm