Enca iu kërkon falje ndjekësve dhe ka një arsye

By

Pas një pushimi në Amsterdam, Enca iu ka kërkuar falje fansave.

Këngëtarja e cila është shumë aktive në rrjetet sociale, sidomos në Instagram, iu kërkoi ndjesë atyre që e ndjekin për shkak se nuk ka qenë aktive.

“Do të kthehem së shpejti”, shkroi artistja.

Nuk dihet shkaku që largoi Encën nga rrjetet sociale, por shpresojmë të jetë për të mirë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm