Enca duet me Ermal Fejzullahun?!

By

Këngëtarja dhe këngëtari nuk kanë bërë të ditur asnjë gjë, por këtë punë kanë mediet të zbulojnë të ashtuquajturat sekrete.

Kënga ende është në fillime të realizimit por që nuk do të zgjasë shumë e do të jetë e pranishme në tregun muzikor para vitit 2016 e realizuar edhe me videoklip.

Për Ermalin pason këngën ‘Nostalgjia’ që erdhi në bashkëpunim me Sabriun e ndërsa Enca ka shijuar suksesin e dy këngëve pa duet./Prive.al

Artikuj të ngjashëm