Emri unik i djalit të Gjikos dhe Elitës: Parodia e Miranit s’duhet humbur

By

Emri i djalit të Gjikos dhe Elitës bëri shumë bujë në dy ditët e fundit.

Vendimi i çiftit që djalin ta quajnë Zëri habiti shumëkë për zgjedhjen.

E një prej parodive të krijuara nuk ka munguar nga humoristi i rrjeteve sociale, Miran Ramadani.

Ai në një video ka tërhequr paralele mes emrit të djalit dhe emrit të gazetës Zëri duke bërë që të shkaktojë shumë të qeshura.

Ndiqeni të plotë më poshtë videon. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm