Emocionuese, Zanfina me zemrën bosh kujton nënën në ditëlindjen e saj (FOTO)

By

Këngëtarja Zanfina Ismaili sot feston ditëlindjen e saj të 30. Shumë të tjera mund të ketë festuar në gaz dhe lumturi por kjo e sotmja duket të jetë mjaft e trishtë për këngëtaren.

Ajo me fjalë nga shpirti e ka kujtuar nënën e saj të ndjerë .

“Sot është ditelindja ime dhe sakte 15 dite prej se shkove ti.. I jam lutur shume Zotit qe ti ta presesh ditelindjen time me mu,por vullneti i Zotit ishte qe ti te shkosh dhe te me lesh vetem. Dhoma jote mbeti e zbrazet ashtu si shpirti im tani.Tash,siq ke qene gjithemone,je engjulli im mbrojtes. Te dua mami me se shume se veten.”

Përfundon kështu dedikimi i saj për nënën e ndjerë në këtë ditë ku kaq shumë ka nevojë për të./PRIVE.AL/

be825f4e28a26ca6b6b81054fd1917b6eceb15c791c41e44cb63c163c56f1d74_full

Artikuj të ngjashëm