EMOCIONUESE: Stresi me zemrën ‘bosh’ kujton mikun e tij më të mirë (FOTO)

By

Reperi i njohur Stresi përpos karrierës dhe jetës private personale që për momentin po i ecin mbarë nuk mund të themi se po ndihet rehat në të gjitha sferat.

Ka disa ditë që ai është duke u ndjerë bosh në zemrën e tij pasi një nga miqtë më të mirë është futur prapa  grilave.

Artisti edhe herë tjera ka treguar mungesën e madhe që po ndien për të e si gjithmonë Instagrami ka qenë ‘mjeti’ me të cilin ka vendosur të shprehet ai.

Sigurisht shokët zënë një vend mjaft të rëndësishëm në jetën e secilit prej nesh andaj kur ata nuk janë afër lënë një boshllëk mjaft të madh prapa. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm