Emisioni shumë i dashur për shqiptarët po rikthehet në ekran

By

Gjatë vitit që lamë pas, televizioni Klan në Shqipëri nisi emetimin e një emisioni që i fitoi shumë shpejtë zemrat e publikut dhe u quajt: “Në kurthin e Piter Pan”. Ishin fëmijët gazetarët e vegjël fituan dashurinë e të gjithëve dhe të hënat u bënë më të bukura me këtë spektakël.

Ndërsa nikoqirja e emisionit Alketa Vejsiu ka dhënë sot lajmin e mirë se Piter Pan do rikthehet shumë shpejt duke zbuluar edhe datën.

Spektakli do të nisë në TV Klan më 18 shkurt, me gazetarë të rinj të vegjël e të ftuar të ndryshëm nga bota e televizionit.

Sezoni i ri televiziv 2019/2020. Kemi projekte te reja televizive ne mendje… por si fillim do kthehemi me “Kurthin e Peter Pan”… 18 shkurt 2019″, shkruan Alketa në foton e fundit të postuar në Instagram ku shfaqet me pamje përballë godinës së TV Klan.

Artikuj të ngjashëm