Eminem i shkruan Mozzikut? (FOTO)

By

Me sa duket sukseset e Mozzikut i kanë rënë në sy edhe Eminemit – njërit prej reperëve më të njohur në botë.

Nëse hyni në instastory të reperi shqiptar, mund të shihni se emri I Eminem figuron tek mesazhet e tij duke shkruar: “2 euro gang”.

Por, gjithçka është një shaka.

Këtë foto-montazhë e kanë bërë fansat e tij dhe këtë e tregoi vet Mozziku.

Ndryshe, kënga e tij e fundit është “Eiskalt” në bashkëpunim me Loredanën./Prive.al

Artikuj të ngjashëm