Emina i përgatitë ushqim tradicional shqiptar mikeshës së saj! (FOTO)

By

Modelja e njohur shqiptare e cila jeton dhe vepron në SHBA po del të jetë mjaft aktive si në jetën e saj ashtu edhe në rrjete sociale.

Profili i saj është i mbushur me fotografi e storie të ndryshme deri sa në të nuk mungojnë as deklaratat e aktivitetet e shumta të saj.

Sot ajo zjgodhi të ndajë diçka mjaft të veçantë me ndjekësit e saj. Emina publikoi një video teksa pyste mikeshën e saj se a po i shijonte ‘Pasuli’ që i’a kishte përgatitur ajo.

Përpos që një nënë e mrekullueshme modelja po del të jetë edhe një kuzhiniere mjaft e zonja teksa në gatimet e saj shumë shpesh zënë vend edhe ushqimet tradicionale./Prive.al/

Artikuj të ngjashëm