Emina e aftë edhe në kuzhinë! (FOTO)

By

Modelja e njohur e cila jeton dhe vepron në SHBA përpos aktiviteteve të shumta në karrierën e saj prapa nuk mbetet as në rrjete sociale në të cilat shpenzon një pjesë të madhe të kohës së saj.

E mes shumë postimeve aty zënë vend pothuajse të gjtha aktivitetet ditore që ajo kryen.

Njejt ndodhi edhe mbrëmë teksa Emina kishte publikuar një fotografi të ushqimit që kishte përgatitur teksa tregonte se është falënderuese për të mirat që gëzon.

Por e veçanta e këtij momenti është se ajo kishte përgatitur ushqime tradicionale shqiptare si “Miell misri me spinaq” gjë që është për t’u vlerësuar pasi që ajo po ruan traditat dhe kulturën shqiptare. /Prive.al/

 

Artikuj të ngjashëm