Emina Çunmulaj u bë me lot, po e përcjellë vajzën për shkollë

By

E kalon tërë ditën me të bijën dhe dedikimi i saj si nënë, është tejet i madh.

Modelja shqiptare Emina Çunmulaj, ka një vajzë 2 vjeçare e cila quhet Ella Faria dhe ajo u bë për të shkuar në shkollë.

Ndonëse shumë e vogël në moshë dhe ende nuk di të flasi mirë, Emina ka vendosur ta dërgojë në shkollë të bijën dhe kjo e ka emocionuar tej mase.

Ajo ka publikuar në Instagram një video ku thotë se po vajzën po e bën gati për shkollë dhe se kjo e bën të qajë.

Emina është në pritje të fëmijës së saj të dytë me bashkëshortin izraelit, Sam Nazarian. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm