Emina Çunmulaj siç nuk e keni parë asnjëherë!

By

Emina Çunmulj wshtw modelja shqiptare e cila jeton dhe vepron në Shtetet e Bashkuara të Amerikës.

Ka një kohë të gjatë që nuk e kemi parë aktive në fushën e modës e as nëpër fotosesione.

Stili i saj ndër vite mbetet i njejtë dhe modelja nuk tenton të eksperimentojë shumë. Por në fotografinë e fundit të postuar në Instagram e kemi parë një Eminë komplet ndryshe. Ajo është fotografuar e veshur si Kleopatra ku pa dyshim duket për mrekulli./prive.al/

Artikuj të ngjashëm