Emina Cunmulaj në Kosovë dhe kjo është arsyeja

By

Nga Shtetet e Bashkuara, bashkë me dy vajzat e saj të vogla, fillimisht erdhi në Mal të Zi në vendlindjen e saj.

Por udhëtimi i modeles së famshme shqiptare Emina Cunmulaj, nuk përfundon me kaq.

Në vendet e Ballkanit, kësaj here ajo erdhi edhe në Kosovë pas shumë vitesh. Një fotografi e saja e publikuar në Instagram, e shfaqë Cunmulajn të pozicionuar pranë pikës kufitare të Kosovës me Malin e Zi.

Ndërsa Prive merr vesh se arsyeja e ardhjes së saj në Kosovë, është aktiviteti bamirës që Emina së fundmi po e ushtron në Mal të Zi, Shqipëri e tani edhe në Kosovë. /Prive.al

View this post on Instagram

Welcome to Kosovo 🇽🇰

A post shared by eminacunmulaj (@eminacunmulaj) on

Artikuj të ngjashëm