Emina Çunmulaj në darkë me David Beckham

By

Që prej lidhjes me Sam Nazarian, Emina Çunmulaj ka kaluar në një tjetër nivel duke e bërë të pandashëm luksin.

Në një rreth prej fytyrave publike më të njohura botërore, Emina dhe bashkëshorti i saj tashmë me plot gojë mund të themi se janë dy prej tyre.

Pasi befasuan me letrën nga Barack Obama dora vetë kur erdhi në jetë Ella Faria Nazarian, një tjetër takim ka lënë pa fjalë fansat e super modeles.

Nën shoqërinë e Sam, shqiptarja ka kaluar pasditen në darkë me David Beckham. Po, David Beckham!

Duket se në këtë takim Emina ka folur pak, pasiqë siç deklaruar, futbolli ishte tema kryesore mes djemve.

Natyrisht, vetëm takimi me futbollistin e pashëm do ishte ëndrra e shumë femrave. /Prive.al/

Artikuj të ngjashëm