Emina Çunmulaj do rrëfejë rrugëtimin e saj të jetës në Harvard

By

Modelja dhe filantropja, Emina Çunmulaj me shumë krenari ndau lajmin se ishte ftuar në Harvard për një bisedë.

“Nga Mali i Zi në tapetin e kuq: Një jetë duke dhënë” – shkruan në njoftimin që ka shpërndarë universiteti i Harvardit.

Nga pasarelat më prestigjioze të botës së modës e deri tek emërimi si zv. Presidente e organizatës humanitare “Fundjavë Ndryshe”; Emina do të rrëfejë gjithçka për rrugëtimin e saj më 3 mars në Harvard. /Prive.al

 

Artikuj të ngjashëm