Emily Ratajkowski akuzon këngëtarin e njohur për ngacmim

By

Robin Thicke kaloi kufijtë me supermodelen Emily Ratajkowski, gjatë bërjes së videos që i solli famë ndërkombëtare, shkruan Ratajkowski në një libër të ri.

Ratajkowski tha se Thicke kapi gjoksin e saj të zhveshur, ndërsa ata po filmonin videon “Blurred Lines”, raportoi “Sunday Times”.

Kënga dhe videoja seksi, u bë një hit i madh në të gjithë botën.

“Papritur, nga askund, ndjeva freskinë e duarve të një të panjohuri që më mbulonin nga pas gjoksin tim të zhveshur. U largova instinktivisht, duke parë Robin Thicke, “shkruan Ratajkowski, tani 30 vjeç, në librin “My Body”, i cili do të dalë muajin tjetër.

Ratajkowski ishte një nga tre modelet që u shfaqën në gjendje të ndryshme të zhveshjes në video, ku ishin pjesmarrës gjithashtu këngëtarët Pharrell Williams dhe reperi TI.

Përvoja në studion e Los Angeles e bëri modelin të ndihej “lakuriq për herë të parë atë ditë”, raportoi gazeta “Sunday Times”.

“Unë e shtyva mjekrën përpara dhe ngrita supet, duke shmangur kontaktin me sy, duke ndjerë nxehtësinë e poshtërimit nëpër trupin tim,” tha ajo. “Unë nuk reagova, jo në të vërtetë, jo ashtu siç duhet të reagoja”.

“Mbaj mend momentin kur ai kapi gjoksin e saj,” tha ajo. “Një në secilën dorë. Ai qëndronte pas saj pasi të dy ishin në profil. Unë bërtita me zërin tim shumë agresiv në Bruklin, ‘Çfarë po bëni, kjo është ajo !! Xhirimet kanë mbaruar !! ‘”

Emily Ratajkowski thotë se ajo e thirri Robin Thicke dhe “në mënyrë të turpshme” kërkoi falje.

Modelja 30-vjeçare e akuzoi Robin Thicke për ngacmim.

“Unë nuk mendoj se ai do ta kishte bërë këtë po të ishte i matur,” tha ajo.

Sipas Emily Ratajkowski, Robin Thicke kishte pirë gjatë xhirimit të videos. Ratajkowski beson se nëse do të ishte i matur, asgjë nuk do të kishte ndodhur.

Artikuj të ngjashëm