Elvana zbulon rastësisht surprizën për fansat e saj

By

Elvana Gjata ka zbuluar një surprizë për të gjithë fansat e saj, shumë rastësisht gjatë një interviste ekskluzive me Alaudin Hamitin në Klan Kosova.

Këngëtarja la të kuptohej se shumë shpejtë do të publikojë një këngë të re për të cilën nuk foli shumë.

Projekti i saj i fundit është “Mike” me Ledri Vulën dhe John Shahun, që rezultoi jashtëzakonisht i suksesshëm./Prive.al

Artikuj të ngjashëm