Elvana publikon projektin ‘Tavolina e mërzisë’

By

Elvana Gjata, siç paralajmëroi ka publikuar ditën e sotme këngën e saj më të re.

“Tavolina e mërzisë” mban emrin kënga e cila është punuar nga dyshja e famshme, Aida dhe Armend, me orkestrim të Darko Dimitrov.

Ndiqeni të plotë më poshtë dhe na thoni përshtypjet tuaja. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm