Elvana pjesë e festivalit të RTSH?!

By

Mediat shqiptare kanë mbushur shtypin me emrin e këngëtares Elvana Gjata duke e lidhur me festivalin e Televizioni Shqiptar.

Mesa duket dëshira e madhe që një këngëtare Pop të na përfaqësoj ka bërë që portalet veçse të bëjnë hapin e parë duke e lakuar artisten për këtë ngjarje.

Mirëpo, lajmi është demantuar nga këngëtarja Elvana Gjata e poashtu edhe nga vetë festivali.

Por kjo nuk e shuan idenë që artistja të jetë pjesë e saj vite më vonë.

Emrat tashmë janë bërë publik për këtë vit dhe nuk do  të ketë ndryshime./Prive.al

Artikuj të ngjashëm