Elvana në të kuqe: “Më e nxehtë se vet zjarri”

By

Kohëve të fundit atë e kemi parë tek paraqitet në publik, e grimuar thjeshtë dhe e veshur kryesisht thjeshtë, një vajzë tipike urbane me një “Swag”.

Por Elvana Gjata e dogji lojën, sepse sapo prezantoi sërish format e saja të përkryera në një veshje te kuqe prej latexi të punuara nga dizajneri Valdrin Sahiti.

Fotografia është realizuar në Prishtinë, ndërsa përvec fotosesioneve të fundit, shpejt ajo pritet që të të sjellë klipin e ri me reperin e njohur amerikan Ty Dolla, me të cilin të enjten paralajmëroi bashkëpunim.

Elvana ka publikuar në Instagram një fotografi ku shfaqet shumë seksi dhe e zjarrtë, dhe gjithçka që ka në trup është ‘e kuqe’. /Prive.al

Forever 90s

A post shared by Elvana Gjata (@elvanagjataaaa) on

Artikuj të ngjashëm