Elvana Gjata, vetë e pesta në koncertin e Beyonce (FOTO)

By

Se Elvana Gjata ka pikë reference Beyonce, për këtë nuk kemi dyshime.

Madje shpesh, këngëtarja shqiptare është komentuar për tendencën që të jetë në një linjë me divën ndërkombëtare përsa i përket lëvizjeve në karrierë.

E një koncert të Beyonce në Europë, s’kishte se si të mos e humbte.

Në Gjermani, pas koncertit të saj në Prishtinë, Elvana ka marrë rrugë për të mos munguar në një prej shfaqjeve më gjigande, por jo vetëm!

Këngëtarja në koncert do jetë vetë e pesta, siç e zbulon foto e postuar në rrjete sociale nga Ermal Mamaqi.

Krah saj, do jetë humoristi me bashkëshorten, Amarda Toska dhe Almeda Abazi me burrin, Tolgahan Sayisman.

‘Kur vje puna te Beyonce & Jay Z jemi të gjithë fansa’ – shprehet Mamaqi në foton e ndarë me ndjekësit. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm