Elvana Gjata kaloi kohë me Dua Lipën dhe familjen e saj, çka tha?

By

Elvana Gjata ka kaluar kohë me Dua Lipën dhe familjen e saj.

Ajo tregoi përmes Instagramit se e takoi artisten e famshme botërore dhe pati fjalë të mëdha për të.

Elvana e falënderoi Duan për festivalin Sunny Hill dhe tha se të gjithë janë krenarë me të.

Poashtu, ajo tha se Dua ka shpirt të bukur dhe shumë të madh./Prive.al

Artikuj të ngjashëm