Elvana gati për …?! (Video)

By

Këngëtarja Elvana Gjata ka kohë që është duke punuar në studio për projektin e saj më të ri.

Ky produkt tashmë dihet që mban vulën e Threedots dhe është titulluar ‘Love me, Love Me’.

Kënga është finalizuar dhe ka filluar xhirimet për klipin e saj. Dizenjatori Valdrin Sahiti në instagram ka shpërndarë një video nga prapaskenat e spotit të ri.

Bashkëpuntorët për imazhin e Elvanës janë Kaci dhe Sellma si dhe në styling Valdrini.

Këngëtarja në këtë klip do të shfaq linjat seksi me veshjet ‘street style’./Prive.al

Artikuj të ngjashëm