Elvana gati për t’u ngjitur në këtë skenë (VIDEO)

By

Këtë të Premte përmbyllet edicioni i dytë i ‘The Voice Kids’.

Spektakli që erdhi pas disa vitesh i freskuar me fokus tek fëmijët po përmbyll një cikël të suksesshëm e me goxha audiencë.

E duket se për të qenë qershia mbi tortë, mysafirja e menduar për performancë do jetë Elvana Gjata.

Siç është bërë e ditur paraprakisht, Elvana do ngjitet në skenë në mbrëmjen e finales dhe këtë e ka paralajmëruar vetë përmes një postimi ku duket të jetë e emocionuar për performancën.

Numërimi prapa ka filluar. /Prive.al

Artikuj të ngjashëm