‘’ELLE’’ MAGAZINE ARGENTINA ÇMEND EMINËN!

By

Modelja e njohur shqiptare e pasarelave dhe marketave më të njohura botërore, Emina Cunmulaj  së fundmi
është bërë imazhi i muajit Mars të revistës prestigjioze “Elle” në versionin Argjentinas. Me bukurinë e thjeshtësinë
që e karakterizonjnmë Cunmulaj-n, ajo këtë herë arriti ta paraqet vetën ashtu sic është më së miri.
“Shumë e nderuar që u bëra fytyra e Elle Argentina për numrin e muajit Mars! Është çmenduri!!! Të gjithë thonë se
karriera e një modeleje është shumë e shkurtër dhe e shpejt por, JO!.  Mos lejoni askënd të ju tregoj çfarë duhet të
bëni me atë që doni, unë kurrë nuk kam menduar që edhe sot 30 vjeçe do ta bëj ende këtë gjë por, ja ku jam!”,
shprehet modelja./Prive/.

emina1

Artikuj të ngjashëm