Elita i uroi Gjikos Valentinin me një video dashurie ndërsa reperi, i jep komentin epik

By

Ahh një dashuri si kjo e Gjikos dhe Elitës – sytë na i kënaqën…

Çifti i njohur Asdren Gjikolli dhe Elita Rudi të martuar që nga shtatori i vitit të kaluar e në pritje që të bëhen prindër, e kanë festuar bashkë Shën Valentinin.

View this post on Instagram

Te dua Asdren Gjikolli ♥️#myvalentine

A post shared by Elita Rudi Gjikolli (@elita.rudi) on

E ka nisur Elita duke publikuar një video të momenteve më të bukura të tyre nga udhëtime aventuriere bashkë, ndërsa Gjiko si Gjiko që është i la komentin epik gruas së tij.

“Të dua Elita Rudi Gjikolli. Kaq publikisht. Tjerat t’i thom live s’i të mbërrij në shtëpi”, i ka thënë Gjiko, dhuratën e surprizën e të cilit për Elitën ende s’e kemi parë…

Artikuj të ngjashëm