Elita emocionon me urimin për Zërin: Sakrifikova karrierën…

By

Sonte ka festë në shtëpinë e Elita Rudit dhe Gjikos.

Djali i tyre Zëri, feston ditëlindjen e dytë dhe nuk kishte se si të mungonte një urim emocionues nga prezantuesja.

Ajo hyri në Instagram për të ndarë një video me fotografi të ndryshme pranë djalit të saj, poshtë të cilës shkroi fjalët më të mira të dala nga një nënë.

Lexoni më poshtë postimin e plotë./Prive.al

Artikuj të ngjashëm